Etelä-Suomen alueen ilma-asemestaruuskilpailu

Etelä-Suomen alueen ilma-asemestaruuskilpailu , Loviisan liikuntahalli , 09. - 10.02.2008



10m Ilmapistooli
     Y
1. Teemu Tiainen 578
2. Rauno Hartikainen 567
3. Taneli Peltonen 561 ...suorituksia yhteensä 18

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y17
1. Tobias Lindgren 519
2. Eemeli Annala 515 ...suorituksia yhteensä 2

     Y20
1. Kristoffer Ingelin 560
2. Eemeli Annala 501 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Kenneth Mariani-Cerati 375
2. Torsti Annala 374
3. Ahti Niskanen 373 ...suorituksia yhteensä 15

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 10 )

     Y60
1. Jaakko Savolainen 371
2. Pentti Järvinen 366
3. Ulf Fagerström 360 ...suorituksia yhteensä 17

     Y70
1. Usko Mettiäinen 360
2. Seppo Aalto 352
3. Seppo Laitakari 349 ...suorituksia yhteensä 11

     N
1. Paula Viitasaari 367
2. Johanna Peltonen 358
3. Minna Bloigu 345 ...suorituksia yhteensä 4

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N15
1. Therese Lindgren 344
2. Elena Sjöström 294 ...suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Iiris Luukkonen 341 ...suorituksia yhteensä 1

     N50
1. Päivi Mariani-Cerati 359
2. Raija Vehanen 352
3. Leila Semi 347 ...suorituksia yhteensä 3

     12VT
1. Anni Kurkela 131 ...suorituksia yhteensä 1

     14VT
1. Jens Rudnäs 258
2. Benjamin Etzell 243
3. Rasmus Himmelroos 237 ...suorituksia yhteensä 3

     14VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     10IT
1. Armi Häkkinen 185 ...suorituksia yhteensä 1


10m Ilmakivääri
     8IT
1. Cristian Friman 196 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Mika Mikkola 585
2. Joni Röman 581
3. Jarmo Perttunen 579 ...suorituksia yhteensä 10

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y15
1. Daniel Ekholm 374
2. Jens Rudnäs 370
3. Joni Stenström 367 ...suorituksia yhteensä 5

     Y15 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Daniel Broman 566
2. Anton Aprelev 564
3. Jan Liljeberg 479 ...suorituksia yhteensä 3

     Y20
1. Henri Haapsaari 561
2. Bo Liljeberg 554 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Ilmo Kinnunen 383
2. Christer Sandholm 369
3. Jari Lahdenvesi 367 ...suorituksia yhteensä 6

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y60
1. Matti J Mikkola 374
2. Torolf Nieminen 365
3. Alpo Veijalainen 362 ...suorituksia yhteensä 13

     Y70
1. Silmu Kuisma 370
2. Juhani Sipilä 356
3. Kaarlo Simonen 353 ...suorituksia yhteensä 7

     N
1. Pia Manninen 371
2. Hilkka Kaipainen 366 ...suorituksia yhteensä 2

     N15
1. Katarina Långström 376 ...suorituksia yhteensä 1

     N17
1. Petra Liljeberg 375
2. Erika Dufvelin 362
3. Alexandra Dufvelin 353 ...suorituksia yhteensä 3

     N17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Cindy Dufvelin 370 ...suorituksia yhteensä 1

     12VT
1. Daniel Lindeman 169
2. Karolina Ekholm 163
3. Sofie Grönroos 157 ...suorituksia yhteensä 6

     14VT
1. Jan Liljeberg 271
2. Katarina Långström 271
3. Otto Mäkelä 262 ...suorituksia yhteensä 6

     14VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     11-14A
1. Otto Ranta 195
2. Vilho Mäkelä 190
3. Minttu Ojanen 189 ...suorituksia yhteensä 4

     10IT
1. Rasmus Lagerström 197
2. Conny Huldin 197
3. Armi Häkkinen 196 ...suorituksia yhteensä 7

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )



Updated 10.2.2008 18:16 / DS Ranking System © 1993 - 2006.